Skip to main content
Walentynki na torze Formuły 1 fot. pixabay

Przełam schemat – ekstremalne propozycje na walentynki

Jeśli na myśl o kolejnej romantycznej kolacji boli Cię już głowa, a wizja czerwonych serduszek straszy ze sklepowych witryn znaczy to, że czas pomyśleć o czymś nowym. W tegoroczne Walentynki zaserwuj sobie i drugiej połowie przygodę rodem z filmów sensacyjnych. Oto nasze ekstremalne propozycje na walentynki.

Walentynki na torze Formuły 1

Kto powiedział, że 14 lutego, jak co dzień, musisz poruszać się po mieście swoim wysłużonym samochodem? Ciekawą alternatywa będzie przejażdżka najprawdziwszym bolidem Formuły 1. Takie atrakcje oferuje kilka podmiejskich torów do szybkiej jazdy. Jest to idealny sposób, aby wreszcie zakończyć odwieczny spór o to, kto jest lepszym kierowcą: kobieta, czy mężczyzna. Fakty będą przecież mówiły same za siebie..

Walentynki na torze Formuły 1 fot. pixabay
Walentynki na torze Formuły 1 fot. pixabay

Jak mnie kochasz, to skacz!

Gdybyś marzył jednak o chwilowym oderwaniu się od ziemi, to dobrą propozycją mogą być skoki wysokościowe serwowane w najróżniejszych formach. Do wyboru skoki ze spadochronem, bungee, parki linowe i wiele innych. Swojego rodzaju nowością jest w tej dziedzinie skok wahadłowy dla dwojga. Wchodzi się tutaj na 30 metrową wieżę, a następnie, jedno po drugim, oddajecie skok w dół. Dzięki całemu systemowi lin, najprzyjemniejsza część zabawy, czyli swobodne spadanie, jest znacznie wydłużona, ale i niemal całkowicie bezpieczna. Warto podjąć takie ryzyka i sprawdzić partnera nie tylko na ziemi, ale i na wysokości.

Romantyczna kolacja na wysokościach

Dla tych natomiast, którzy przede wszystkim lubią dobrze zjeść, ale i nie rezygnować przy tym z ekstremalnych wrażeń zapraszamy na podniebną kolację. Specjalna platforma zawieszona jest kilkadziesiąt metrów nad ziemią, a tam kucharz i kelner podbijają serca biesiadników wykwintnymi potrawami. Do walorów smakowych należy dodać niewątpliwie piękne widoki jakie roztaczają się z tak dużej wysokości.

Weekend na wyspie, prywatnej wyspie

Jeśli pragniesz jednak naprawdę zaimponować swojej drugiej połowie, to chyba nic nie zrobi na kimś lepszego wrażenie niż romantyczny weekend na prywatnej wyspie. Jest to oczywiście atrakcja nieco bardziej kosztowna, ale czy nie byłoby cudownie obudzić się na środku oceanu z myślą, że absolutnie nikt nie będzie nam tu przeszkadzał? Wynajęcie własnej wyspy możliwe jest zarówno na Karaibach, jak i w Oceanii, czy w Azji Południowo-Wschodniej.

Prywatna wyspa fot. pixabay
Prywatna wyspa fot. pixabay

Źródła:

money.cnn.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.